.::Aktuality
.::Novinky
.::Archív novinek

.::Noodles
.::Biografie
.::Výroky
.::Kytara
.::Vybavení

.::Downloady
.::Galerie
.::Wallpapery
.::Art work
.::Animace
.::Fonty
.::WinAmp skiny

.::Ostatní
.::Ankety
.::Guestbook

.::Web
.::O webu
.::Odkazy
.::Kontaktwww.noodles.wz.cz
Created & designed by KeCzup
>>Novinky

Web měsíce
(04. října 2005) Soutěž o web měsíce na www.lavigne-avril.wz.cz byla ukončena. www.noodles.wz.cz skončil na druhém nebo třetím místě (ze čtyř). Soutěž jednoznačně vyhrál slovenský web www.avril-lavigne.szm.sk

Update
(04. října 2005) No, moc pro mě v té soutěži o Web měsíce nehlasujete... =( Konkurence je ale opravdu silná, a myslím, že vyhraje buď web o Olsenkách nebo o Avril... No nic, ale i tak díky, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se...=)
Na úvodní stránku jsem přidal TOP ODKAZ, kterým se stal web o Billie Joe Armstrongovi, frontmanovi kapely Green Day. Web jsem vytvořil já, takže bych byl rád, kdybyste ho skoukli. Díky.


Další odkazy!
(22. září 2005) Opět další spřátelené stránky! Tentokrát 2!


Odkazy!
(19. září 2005) Přidal jsem dalších deset odkazů!!!Nový odkaz, upravené obrázky a sekce!
(12. září 2005) Přidal jsem další odkaz, tentokrát na neoficiální české stránky o Billym Boydovi.
Dále, jak jste si už určitě všimli jsem změnil ty obrázky, které jsou vždy u novinek... U novinek týkajících se Noodlese budou ty do žluta a u novinek o webu budou ty se zeleným nádechem.
A taky jsem přidal sekci Výroky, kde budou postupem času přibývat další a další hlášky, které z Noodlese "vypadnou"...=)


Nová deska již brzy?
(11. září 2005) Noodles potvrdil, že už na ní pracují, a že mají napsáno kolem šesti songů, které by se na albu mohli objevit. Zároveň taky ale řekl, že se stejně na jejich albech většinou objevují písničky, které se napíšou jako poslední... Album by prý mělo vyjít zhruba v polovině příštího roku.

Galerie
(11. září 2005) Právě jsme přidal další fotky do Galerie. Je jich místo dřívějších třiceti padesát osm!!! Takže doufám, že budete spokojení...
A abych nezapomněl, připravuji novou sekci - Výroky.


Nový odkaz
(10. září 2005) Do sekce Odkazy byl přidán web o Brittany Murphy.


Animace
(10. září 2005) Dnes jsem přidal sekci Animace a do ní hned 3 příspěvky... =)


Aktualizace
(9. září 2005) Sekci Kresby jsem přejmenoval na Art work, protože v ní stejně nebyly jenom kresby, a to by mohlo být matoucí...=) Přidal jsem do ní jeden můj výtvor, sice nic moc, ale aspoň něco. A abych nezapomněl, do sekce Odkazy jsem přidal nový odkaz (Na stránku o Avril Lavigne).

Škola volá (vola)
(7. září 2005) Myslel jsem, že budu mít po návratu z dovolené víc času, ale nějak to nevycházelo, čas budu mít až teď, v průběhu školního roku... To je sice zpráva dobrá, ale to, že musím chodit do školy, to je horší... No, dost kecání a teď ke změnám: Jak jste si (asi) všimli, změnila se úvodní stránka, a to hlavně z důvodu rychlejšího načítání. Dále se počítadlo přístupů přehouplo přes počet tisíc přístupů, za které vám všem moc děkuji a doufám, že to tak půjde i dál. Také vás chci poprosit, aby jste mi nepsali vzkazy, dopisy, atd. určené Kevinovi... To musíte poslat na jeho e-mail, který byste měli najít na oficiálním webu. V žádostech o podpis, které taky píšete, tak vám můžu poslat maximálně ofocený podpis Noodlese...=) Díky.

Comeback
(14. srpna 2005) Dovolená se mi na úkor tohoto webu decánek protáhla, ale už jsem se vrátil a doufám, že už nebudu muset být tak dlouho pryč... Kolem The Offspring se stejně nic moc neděje, tak jsem zatím přidal 3 nové ankety. Jo, a abych nezapomněl, byla přidána další kresbička.

Galerie je funkční
(10. července 2005) Svůj slib jsem dodržel a přidal jsem fotogalerii. Zítra odjíždím pryč a vrátím se až 22.7., potom zde budu pouze dva dny a jedu opět na týden pryč. Takže moc aktualizace nečekejte, zatím mně můžete posílat na e-mail !!pěkné!! fotky Noodlese, protože sem nechci dávat nepovedené. Aspoň, že jsem udělal tu galerii, protože jinak bych odjížděl s pocitem, že jsem nesplnil slib...Takže doufám, že po tu dobu, co budu v zahraničí na tento web nezapomenete a budete sem nadále chodit...

Nová sekce a nová kresba
(7. července 2005) Do sekce Kresby jsem přidal obrázek, který mi poslal OFFSPRINGMAN. Dále sem přidám sekci Galerie, ale to až během víkendu.


Noodles fansite opět v provozu
(4. července 2005) Už to vypadalo, že tento web již kvůli nedostatku času zůstane navždy bez aktualizace, ale jsem zpět a se mnou i nový design a chuť pracovat na Noodles fansite. Takže doufám, že sem opět začnete chodit i vy a budete se sem s radostí vracet.
Pro ty, co jste na tomto webu poprvé a zajímá vás, kde jste se to ocitli, tak vás nebudu napínat a prozradím, že jste se dostali na sice neoficiální, ale jediný český web o kytaristovi americké kapely The Offspring Kevinu Wassermanovi, známém pod přezdívkou Noodles....
S pozdravem, webmaster KeCZup